FlashForward dizisinin 11.bölümü 2010 Mart ayında yayınlanacak


Daha önce sezon ortasındaki aradan sonra Ocak ayında yayına devam edeceği açıklanan FlashForward dizisinde 11. bölümümünün yayın tarihi olarak 2010′un Mart ayı seçildi.

Dizinin yaratıcılarından David Goyer, EW’ye verdiği bir ropörtajda hem yayın tarihi ile ilgili konuştu, hem de 11. bölüm ile ilgili bazı bilgiler de verdi.

24, LOST, Prison Break gibi dizilerin en önemli özelliklerinin ard arda yayınlanmaları olduğunu dile getiren Goyer, ropörtajın devamında şu ifadeleri kullanmış; “Eğer, Ocak’ta başlamış olsaydık, 4-5 haftalık aradan sonra başlamış, 2 hafta yayınlanıp kış olimpiyatları yüzünden 2 hafta ara verip, sonra 4 hafta yayınlanıp, ardından yine 2 hafta ara verip, yine 3 hafta yayınlanıp, 2 hafta daha ara verecektik. Oysa ilk 10 bölümlük periyotta yalınızca bir kez duraksamıştık. Eğer Ocak’ta başlasaydık, son 13 bölüm boyunca 4 kez duraklamak zorunda kalacaktık. Takvimin böyle olduğunu fark ettiğimizde, yapımcılar ve ABC yetkilileri ile beraber “Bu çok saçma” diye düşündük ve MART 2010‘da başlama kararı aldık.”

“İlk bölümden bu yana istikrarlı bir şekilde düşen ratinglerinizden dolayı mı ABC böyle bir hamle yapma gereği duydu?” şeklindeki soruya ise Goyer kaçamak cevaplar vermiş ve demiş ki; “ Bu sorunuzun cevabını bilemiyorum. Fakat bildiğimiz tek şey, aralarla boğuşmak istemediğimiz. Çekim planlarımızda bir değişiklik yok. Şu an 14. bölümü çekiyoruz. Mart ayına geldiğimizde tüm sezon yazılmış ve hemen hemen tüm bölümler de çekilmiş halde elimizde olacak.”

Dizi ile ilgili de konuşan Goyer, “Bir ikinci bayılma olayı daha yaşanacak mı?” sorusuna; “Olabilir. Doğrusu, hemen önümüzdeki hafta 11. sonraki hafta da 12. bölümü yayınlamak isterdim. Çünkü konu ile ilgili en çok bilgili bu iki bölümde gösteriyoruz. Fakat diğer yandan da, ‘Dönüşümüz muhteşem olacak!’ diye de sevimiyor değilim. Size bir-iki ipucu verebilirim; şu ana dek Mark’ın geleceği görüşünün yalnızca bir bölümünü izledik. Fakat 11. bölümde, tamamını izleyeceksiniz. Yine Mart ayına geldiğimizde Şüpheli X‘in kim olduğunu da üç aşağı beş yukarı kestirebilecek durumda olacaksınız.” diye yanıt verdi.

kaynak

Hiç yorum yok

e Devlet alt-üst soy bilgisi sorgulama geçici olarak durduruldu

  Dün başlatılmış olup bir kaç saat sonra kullanılamaz hale gelen Alt- Üst Soy Bilgisi Sorgulama hizmeti için e devletten açıklama yazısı ...

Blogger tarafından desteklenmektedir.