Burcunuza göre tatil planları

Koç Burcu
Macerayı seven koç burçları dağcılık, rafting, yamaç paraşütü gibi doğa sporları yapmayı tercih edebilir. Kamp yapmak koç burcuna kendini güçlü hissetirecektir. Tatile çıkmadan önce araştırma yapması yararına olur, böylece daha rahat hissedecektir.

Boğa Burcu
Lüksü seven ve güzelliğe düşkün olan boğa burcu huzurlu, sakin ve şık bir yer ister. Tatil onun için gevşeme demektir, kendisini yoracak programlar yapmamalıdır. Tatile çıkmadan önce bakımını aksatmamak için ufak bir alışveriş yapabilir.

İkizler Burcu
İkizler burcu her yerde kendine bir şeyler katmak ister. Tatil onun için dinlenmenin yanı sıra yeni aktiviteler ve yeni insanlar demektir. Yalnızlık ikizler burcunu sıkar, kalabalık yerleri tercih etmesi yararına olur. Ne kadar çok yer gezerse o kadar mutlu olur.

Yengeç Burcu
Tatil demek yengeç burcu için dinlenmek demektir. Yabancı yerleri gezmektense bildiği yerleri gezmek onu daha çok mutlu eder. Tanıdığı kişilerle gezmek ona güven verir. Tatil yeri seçerken kıyı bölgelerini seçmeye özen göstermelidir, çünkü yengeç burcu denize yakın olmayı sever.

Aslan Burcu
Aslan burcu lükse çok fazla düşkündür. Ufak tefek kaçamaklar değil de eksiksiz ve dört dörtlük bir tatil ister. Tatilde harcama yapmaktan çekinmez, onun için her şeyin en iyisi olmalıdır. Gece hayatına düşkündür, eğlenceden kopamaz.

Başak Burcu
Tatilde dinlenmek pek de başak burcuna uygun değildir, o hareketi sever. Tutumludur, parasını doğru yerde isteklerinden ödün vermeyerek kullanır. Sağlığına düşkün olduğu için, tatilde kaplıcaları tercih edebilir.

Terazi Burcu
Terazi burcu sosyaldir, rahatı ve kalabalığı sever. Kalabalık gruplarla tatile çıkmak ona göredir. Sevdikleriyle olduğu sürece çok mutludur. Eğlenceyi, aktivitelere katılmayı sevse de çoğu zaman arkadaşlarıyla sohbet etmeyi buna tercih eder.

Akrep Burcu
Tatile çıkmadan önce program yapmak akrep burcuna göre değildir. Planla programla uğraşmaz, rahatına düşkündür. Anı yaşar, aklındakini hemen hayata geçirir. Her şeyin elinin altında olmasını ister ama aynı zamanda yalnızlığı da sever. Doğayla iç içe olmak ya da denize yakın olmak onun için tatili zevkli kılar.

Yay Burcu
Yay spor yapmayı sever. Dağcılık, rafting, yüzme gibi sporlar onu iyi hissettirir. Tatilini uzak ve farklı yerlerde geçirmek ister. Yenilikçi yay burcu cesurdur, doğayla iç içe olmaktan zevk alır. Yeni tatlar, yeni yerler keşfettikçe daha özgür hisseder, bu da onu mutlu eder.

Oğlak Burcu
Oğlak burcu disiplinlidir, düzeni sever ama tatilde rahatlamak ister. Tarihi yerleri gezmeyi gezmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi sever. Ailesine düşkündür, ancak tatilde özgürlüğü tercih eder. Tercihlerini kendisi yapmalıdır. İşkoliktir, tatilde kafasını rahatlatması gerekir.

Kova Burcu
Kova burcu hızlı yaşamayı sever. Teknolojiyle bağının kopmaması gerekir. Diğer insanlar gibi sıradan bir tatil istemez, o sıra dışıdır ve yaptıkları sıra dışı olmalıdır. Hizmet göreceği yerleri tercih eder, özel hissetmek onun için önemlidir.

Balık Burcu
Romantik balık burcu hayal gibi bir tatil yaşamak ister. Normal yaşamından farklı ve aşk dolu bir tatil olmalıdır. Sakin, rahat bir ortam arar. Denizle ilgili aktiviteler ilgisini çeker. Doğayla iç içe olmak da balık burcunu sakinleştirir.

Hiç yorum yok

e Devlet alt-üst soy bilgisi sorgulama geçici olarak durduruldu

  Dün başlatılmış olup bir kaç saat sonra kullanılamaz hale gelen Alt- Üst Soy Bilgisi Sorgulama hizmeti için e devletten açıklama yazısı ...

Blogger tarafından desteklenmektedir.