Kedi...

Adamın biri karısının kedisinden nefret ediyormuş ve ne yapıp edip ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş.
Bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bir sokağa götürüp orada bırakmış işine gitmiş. Aynı akşam işten eve geldiğinde bir de bakmış ki kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor; kadın neşe içinde "Ay bütün gün onu aradım" demiş. "Ama akşamüstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim." Adam tabii çok bozulmuş ama belli etmemiş.
Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış; akşam işten eve geldiğinde kedi yine salonda yerlerde yuvarlanıyormuş.
 Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış; akşam gelmiş yine kedi evde. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.
 Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş; 90 blok öteye gitmiş. Oradan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, oradan tekrar sağa dönmüş, ilerlemiş, bir 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orada arabadan atmış.
Saatler sonra karısını aramış:
 "Hayatım, kedi orada mı?"
 "Evet, neden sordun?"
 "Şunu telefona bir çağırsana, kayboldum!"

Hiç yorum yok

e Devlet alt-üst soy bilgisi sorgulama geçici olarak durduruldu

  Dün başlatılmış olup bir kaç saat sonra kullanılamaz hale gelen Alt- Üst Soy Bilgisi Sorgulama hizmeti için e devletten açıklama yazısı ...

Blogger tarafından desteklenmektedir.